FK Maraton Pelhřimov vs FC Rapotice

Datum a čas konání: 27.10.2024 13:00

Áčko narazilo v Nové Vsi

V Nové Vsi jsme celý zápas tahali za kratší konec a přišla tak první venkovní prohra.

TJ Nová Ves - FC Rapotice 3:1 (1:0) Branka: 60´ Michal Šmarda

Sestava Laš T., Matoušek J., Pipek, Klíma, Liusik, Adamenko, Palát,(68´ Dobeš), Durajka, Čech,(68´ Sobotka), Laš M., Šmarda.

Do zápasu v Nové Vsi jsme vstoupili s překopanou sestavou se třemi stopery a dvěma hroty.

Po několika minutách nás mohl do vedení dostat Michal Šmarda, bohužel si míč v rozhodujícím okamžiku předkopl rovnou do náruče vybíhajícího golmana. To bylo z naší strany dá se říct vše a hra byla čistě v rukách domácích. V deváté minutě kopali domácí již třetí rohový kop a propadený míč přes celé malé vápno se dokuitálel o tyč do sítě 1:0. Domácí dál tahali za delší konec a výsledkem bylo několik dalších rohů a standartních situací. S těmi jsme si poradili a se samostatné nájezdy po našich hrůzných ztrátách, trefovali domácí jen do našeho golmana. Do kabin se tak šlo za stavu ,,jen´´ 1:0.

Nástup do druhé půle už byl lepší a měli jsme několik dobrých příležitostí. Bohužel to však byli domácí, kteří využili našeho laxního bránění a nezodpovědného zajišťování. Domácí křídelník pak lehce opláchl našeho obránce a poslal oblouček na zadní tyč a domácí vedli o dvě branky. Na vedení domácích zareagoval svou první letošní brankou Michal Šmarda a půl hodiny před koncem zadělal na drama. To jsme však po sérii dalších kiksů deset minut před koncem odmítli a domácí si v klidu dokráčeli pro tři body.

Nemám k tomu celkově co dodat a každý by si měl sám přebrat, jestli dělá pro Rapotice maximum.....

1. FK Maraton Pelhřimov 9 28:3 27
2. TJ Nová Ves 10 18:11 20
3. FSC Stará Říše 9 18:9 16
4. Slovan Kamenice n/L. 9 21:12 15
5. FC Chotěboř 9 12:8 15
6. SK Okříšky 9 14:11 12
7. Sapeli Polná 9 8:8 12
8. TJ Sokol Pohled 9 15:18 11