Příští zápas

FK Maraton Pelhřimov vs FC Rapotice

Datum a čas konání: 27.10.2024 13:00

Béčko řádilo v Opatově

Po delší odmlce se opět v jednom dresu sešli všichni bratři Lašové a byli to oni, kdo zajistil většinu vstřelených branek. Především brankář Áčka - Tomáš Laš ukázal ostatním, jak se má zakončovat a nastřílel hattrick. Opatov si na posledním místě tabulky prochází krizí a ani ze dvou tisíciprocentních šancí nedokázal dát čestnou branku.

utkání 9.ligy 29.9.2024  Opatov - Rapotice B  0:6 (0:5)

Sestava Rapotic B

Sobotka Aleš - Šmarda David,Laš Milan, Matoušek Michal st. , Dobeš Michal, -  Brunclík Lukáš,Opálka Petr, Tesař Petr,Laš Martin, - Šmarda Michal, Laš Tomáš (61.Krčma Adam)

Střelci : 3. Šmarda Michal, 27.Laš Tomáš, 34.Laš Tomáš,40.Laš Tomáš, 43. Laš Milan, 69. Laš Martin

Hned ve třetí minutě si na cetr Brunclíka naskočil Michal Šmarda a hlavou ho poslal k tyči. Brzký gól trošku utnul aktivitu rapotických,kteří si začali myslet, že dalčí branky přijdou samy. Až v 27.min. vyplul před prázdnou branku míč a Tomáš Laš začal střelecký koncert. Domácí brankář sice v 34.min. vychytal Tesaře, ale jenom před Tomáše Laše 0 : 3. Do velké šance se ve 40.min. dostal Lukáš Brunclík, prémiovou rapotickou branku vstřelit nedokázal, ale míč se odrazil k Tomáši Lašovi a ten ho opět poklidil 0:4. Ve 43.min. byl hrdina poločasu Tomáš Laš sražen před pokutovým územím a faul potrestal z tresného kopu přes zeď Milan Laš 0:5.

Ve druhé části se dostali do dvou tisíciprocentních příležitostí i opatovští, ale tak trošku ukázali dnešní zmar, když z několika kroků nedokázali trefit prázdnou branku. I rapotičtí dokázali netrefovat prázdnou branku, mnohdy přeháněli kombinace ve velkém vápně a tak jedinou branku druhé části dal Martin Laš , když rohový kop prodloužil Adam Krčma a Milan Laš vrátil před prázdnou branku.